SKIN TECH Profesjonalne biokosmetyki medyczneSKIN TECHPROFESJONALNE BIOKOSMETYKI MEDYCZNE
do stosowania po zabiegach medycznych i codziennej pielęgnacji


SKIN TECH jest europejskim i światowym liderem w kompleksowej regeneracji skóry o niezrównanej skuteczności. Od 1996 roku oferuje peelingi medyczne przeznaczone do stosowania przez lekarzy medycyny estetycznej oraz biokosmetyki medyczne do codziennej pielęgnacji oraz jako uzupełnienie i przedłużenie efektu terapii peelingujących.

Biokosmetyki medyczne SKIN TECH zostały zaprojektowane specjalnie dla pacjentów z konkretnymi problemami skórnymi. Wysokie stężenia substancji czynnych oraz medyczne formuły stworzone przez dr Philippe Deprez gwarantują sukces terapeutyczny w każdym z problemów, z którym pacjenci zgłaszają się do lekarzy medycyny estetycznej.

W medycynie estetycznej tylko ciągły rozwój, badania kliniczne i poszukiwanie nowych, skutecznych substancji aktywnych gwarantują sukces. SKIN TECH większość swoich zasobów przeznacza na poszukiwanie nowych rozwiązań terapeutycznych, nowych aktywnych cząsteczek a także nośników, które gwarantują przenikanie substancji czynnych w głąb skóry. Dzięki temu biokosmetyki SKIN TECH to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań dla skóry problematycznej, które polecają lekarze medycyny estetycznej i dermatolodzy na całym świecie.Linia OCHRONNA

Obejmuje gamę preparatów do stosowania po inwazyjnych zabiegach estetycznych. Znajdziemy tu preparaty łagodzące i gojące skórę po zabiegach, bogate w antyoksydanty i substancje regenerujące, łagodzące zaczerwienienie skóry, obrzęk i chroniące przed niekorzystnym wpływem czynników środowiskowych. Linia zawiera również rewolucyjny produkt z fi ltrem przeciwsłonecznym, który chroni skórę przed nadmiernym przegrzaniem po ekspozycji na promieniowanie słoneczne.

IPLase Mask

 

Vit. E Anti-oxydant

 

Melablock-HSP SPF 50+

 

Cleanser Foam

 

IPLase Mask

Krem gojący skórę po inwazyjnych zabiegach medycznych. Głównie po zabiegach z użyciem ciepła i średniogłębokich peelingach.


Zobacz więcej

Vit. E Anti-oxydant

Nawilżający krem z antyoksydantami do pielęgnacji skóry wrażliwej.Zobacz więcej

Melablock-HSP SPF 50+

Ochrona przeciwsłoneczna 4 w 1 (filtry chemiczne + filtry fizyczne + antyoksydanty + stymulacja białek szoku cieplnego).


Zobacz więcej

Cleanser Foam

Pianka oczyszczająca do skóry wrażliwej.
Zobacz więcej
 

Linia SPECJALNA

Obejmuje preparaty do codziennego stosowania, również przedłużające efekt po zabiegach z zastosowaniem peelingów nakierowane na rozwiązanie konkretnego problemu skóry. Obok biokosmetyków przeciwstarzeniowych linia zawiera produkty dla skóry młodej, z pierwszymi oznakami trądziku oraz preparat redukujący przebarwienia z wysokim stężeniem kwasu kojowego.

DHEA-Phyto

 

Puryfing Cream

 

Purigel

 

Blending Bleaching Cream

 

DHEA-Phyto

Nawilżający krem anti-aging.
Zobacz więcej

Puryfing Cream

Krem dla młodej skóry z problemami i oznakami trądziku. Idealny jako uzupełnienie zabiegów peelingujących.

Zobacz więcej

Purigel

Beztłuszczowy żel do codziennej pielęgnacji skóry trądzikowej.Zobacz więcej

Blending Bleaching Cream

Zapobieganie powstawaniu nowych przebarwień - hamuje działanie tyrozynazy.

Zobacz więcej
 

Linia AKTYWNA

Znajdziemy tu głównie biokosmetyki przeznaczone do skóry dojrzałej z różnymi problemami. Preparaty aktywnie poprawiające napięcie i jędrność skóry, przeznaczone do skóry atrofi cznej oraz produkty odżywcze przeznaczone do skóry suchej z zaburzeniami warstwy lipidowej naskórka.

Actilift

 

Nutritive Cream Vit A-C-E Lipoic Complex

 

Atrofillin

 

 

Actilift

Krem z efektem liftingującym skórę.
Zobacz więcej

Nutritive Cream Vit A-C-E Lipoic Complex

Nawilżanie, działanie przeciwstarzeniowe i antyoksydacyjne

Zobacz więcej

Atrofillin

Globalny kompleks przeciwstarzeniowy. Krem ma za zadanie działać na wszystkie objawy starzejącej się skóry.

Zobacz więcej