Obagi System Obagi360™ObagiStwórz podstawy na całe życie pod promieniejącą, młodo wyglądającą skórę przy pomocy proaktywnego systemu Obagi360™. Przywraca młody wygląd i pomaga go utrzymać, zatrzymuje wilgoć, zwiększa ochronę UV nadając skórze blask.


Obagi

 

Obagi

 

Obagi

 

Obagi 360™
Exfoliating Cleanser

Pomaga oczyścić zatkane pory, które mogą być przyczyną matowej, suchej skóry o nierównomiernej tonacji i teksturze. Preparat do oczyszczania twarzy działa mechanicznie i chemicznie w celu całkowitego oczyszczenia skóry, dzięki czemu cera staje się miękka, gładka i rozświetlona.

Zobacz więcej

Obagi 360™ Retinol 0.5%

Zawarty w kremie przeciwzmarszczkowym retinol jest stopniowo uwalniany, poprawiając wygląd tekstury i tonacji skóry. W efekcie skóra wygląda na czystszą, a podrażnienia zostają zminimalizowanie. Skutecznie spłyca drobne i głębsze zmarszczki.


Zobacz więcej

Obagi 360™ HydraFactor Broad Spectrum SPF 30

Krem nawilżający o podwójnym działaniu: zawiera składniki kojące oraz zapewnia kompleksową ochronę skóry przed niszczącym działaniem promieniowania ultrafioletowego UVA/UVB.Zobacz więcejProdukty do pielęgnacji skóry przyszłości dla pokolenia przyszłości

Obagi360 to unikatowy, kompleksowy system do pielęgnacji skóry, który został stworzy z myślą o jej aktywnej ochronie. Obagi360 pomoże Ci stworzyć podstawy na całe życie pod promieniejącą blaskiem, zdrowo wyglądającą cerę. Zawiera krem przeciwzmarszczkowy z wysokim stężeniem retinolu, żel oczyszczający oraz krem chroniący przed promieniowaniem UVA/UVB.

6 Wyjątkowych Korzyści

System Obagi360 jest idealny dla młodszych pacjentów (między 20-tym a 30-tym rokiem życia). Wyjątkowe połączenie skutecznych składników zapewnia działanie interwencyjne na wczesnym etapie w przypadku:
1. Matowej skóry, bez połysku i o nierównomiernej tonacji i teksturze
2. Płytkich i głębszych zmarszczek
3. Zmniejszenia wielkości porów
4. Suchej skóry
5. Okazjonalnych wyprysków
6. Utraty świetlistości oraz sprężystości skóry

Rezultaty

Rezultaty potwierdzone klinicznie. Sprawdź w jaki sposób System Obagi360 pozwala osiągnąć znaczącą poprawę stanu skóry zniszczonej przez promieniowanie UV u młodszych osób. Zdjęcia nie były retuszowane. Efekty mogą się różnić.

Obagi-rezultaty

Po 4 tygodniach stosowania Obagi360 redukcji uległy:

Obagi-rezultaty

Średnia zmiana wobec wartości początkowej.
W 4 tygodniu: poprawa w wyniku stosowania Obagi360 obserwowana w każdym punkcie czasowym była znacząca statystycznie w porównaniu ze stanem sprzed badania. Osoby stosujące Obagi360 zauważyły dużą poprawę w ogólnym wyglądzie skóry.Jak stosować?

System Obagi360 to kompleksowa, aktywna pielęgnacja skóry, którą łatwo stosować na co dzień. Stosowanie właściwych zasad pielęgnacji skóry może pomóc Ci osiągnąć maksymalne efekty.

Poranna pielęgnacja skóry
Krok 1: Preparat do oczyszczania twarzy, złuszczający naskórek - Stosuj do twarzy dwa razy dziennie lub zgodnie z zaleceniami dermatologa.
Krok 2: Preparat nawilżający HydraFactor Broad Spectrum SPF 30 - Stosuj do twarzy dowolnie lub zgodnie z zaleceniami dermatologa.

Wieczorna pielęgnacja skóry
Krok 1: Preparat do oczyszczania twarzy, złuszczający naskórek - Stosuj do twarzy dwa razy dziennie lub zgodnie z zaleceniami dermatologa.
Krok 2: Retinol 0.5% - Stosuj do twarzy dwa razy dziennie lub zgodnie z zaleceniami dermatologa.Yonelle Powrót do listy produktów