Obagi - Amerykańskie kosmetyki pielęgnacyjne i odmładzająceObagiEfekt stosowania kosmetyków i preparatów Obagi to piękna, zdrowa skóra, o jednolitym kolorycie, wolna od chorób i nadmiernej wrażliwości, nawilżona oraz prawidłowo funkcjonująca, dzięki czemu może skutecznie zwalczać oznaki starzenia.

Obagi

 

Obagi

 

Obagi

 

Obagi Serum Professional-C™
10%, 15% i 20%

Ochrona za pomocą witaminy C, jakiej jeszcze nie doświadczyłaś. Serum Obagi Professional-C™ zwalcza przedwczesne oznaki starzenia się skóry, dzięki zawartości silnego antyoksydantu, jakim jest witamina C. Ogranicza pojawianie się drobnych linii i zmarszczek, a także redukuje te istniejące. Twoja skóra stanie się miększa, gładsza i bardziej promienna.

Zobacz więcej

Obagi Hydrate™

 


Kremy nawilżające do twarzy Obagi Hydrate™ zatrzymują wodę w wierzchnich warstwach skóry i tworzą tymczasową barierę, która pomaga ograniczyć utratę nawilżenia. Zostały opracowane dla wszystkich rodzajów skóry. Zwiększają jej gładkość, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii oraz naturalnych składników. 


Zobacz więcej

Obagi ELASTIderm®
Eye Complete Serum


Czujesz się nieco zmęczona? Pobudź się kofeiną! Nie  mówimy o porannej dawce kofeiny w kawie, lecz o nowym serum pod oczy od Obagi, które obudzi Twoje spojrzenie! ELASTIderm Eye Complete Serum należy do nowej generacji preparatów, wykorzystujących zalety kofeiny dostarczanej przy pomocy innowacyjnego aplikatora kulkowego!

Zobacz więcej

     

Obagi

 

Obagi

 

Obagi

 

Obagi System Obagi360™

System Obagi360™ przywraca młody wygląd i pomaga go utrzymać, zatrzymuje wilgoć, zwiększa ochronę UV, nadaje skórze blask oraz wyjątkowo zdrowy wygląd.

Zobacz więcej

Obagi Living Proof.® Neotensil™

Living Proof.® Neotensil™ to nieinwazyjny zabieg redukujący worki pod oczami, który wykonasz sama w domu! Efekty zobaczysz już po pierwszej godzinie od zastosowania.

Zobacz więcej

Obagi Sun Shield Matte Broad Spectrum SPF 50

Sun Shield Matte Broad Spectrum SPF 50 chroni przed poparzeniami słonecznymi, pomaga dbać o zdrowie skóry i zapewnia matowe wykończenie. 


Zobacz więcej