Filorga MESOTHERAPIST ®
Filorga Mesotherapist

roller i spray NCTF 15 ml.

Program stymulacji komórek - jędrność, elastyczność, blask, redukcja zmarszczek.

Rewolucyjna procedura pochodząca bezpośrednio z medycyny estetycznej: zdecydowanie aktywna, całkowicie bezpieczna i bezbolesna.

Sprzyja stymulacji komórek, uaktywnia mikrokrążenie, dla widocznie młodszego wyglądu, jędrna, bardziej promienna skóra.

3 tygodniowa kuracja z jedną sesją co drugi dzień.
bio-med.pl PRZYGOTOWANIE: Używać na dokładnie oczyszczoną, wolną od podkładu skórę. Możesz przetrzeć twarz wacikiem zwilżonym roztworem dezynfekującym.
bio-med.pl OPRYSKIWANIE: Dokładnie wstrząsnąć butelkę i spryskać całą twarz (5-6 psiknięć). Poli-rewitalizujące rozwiązanie NCTF dostarczany jest w sposób sterylnyi pozostanie na czas zabiegu.
bio-med.pl ROLLER: Otwórz opakowanie z rollerem i zdejmij nasadkę zabezpieczającą. Urządzenie jest sterylne do czasu pierwszego użycia i powinno być czyszczone po zabiegu poprzez umieszczenie go pod bieżącą ciepłą wodą lub za pomocą środka dezynfekującego.
bio-med.pl Rolluj obrotową głowicą twarz bardzo lekko naciskając. Ucisk będzie zależał od grubości i wrażliwości skóry. Idealny ucisk będzie powodował lekkie chwilowe zaczerwienienie, dowód działania zabiegu, ale nigdy nie powinien powodować krwawienia. Aby to oszacować możesz testować roller na odwrocie swojej dłoni i stopniowo zwiększać nacisk każdego dnia, w zależności od reakcji skóry. Zacznij od ruchów w kierunku pionowym, następnie poziomymi a następnie ukośnym. Unikaj kontaktu z oczami i ustami.
bio-med.pl OPRYSKIWANIE: Użyj roztworu poli-rewitalizującego raz jeszcze po użyciu rollera. Pozostaw roztwór aby mógł być wchłonięty przez naskórek (górne warstwy) bez rozprowadzania go lub dotykania palcami. Możesz poczuć przelotne uczucie pieczenia, które stopniowo będzie wygasać.
bio-med.pl ZAKOŃCZENIE: Na koniec zabiegu nałóż NEOSICA lub swój regularnie używany krem na noc. Nałóż prawidłowo nasadkę zabezpieczającą z powrotem na głowicę rollera aby zabezpieczyć igły.

Formuła:

Program, zainspirowany protokołami mezoterapii wykonywanej w gabinetach lekarskich, sprawia, że skóra jest elastyczna, jędrna i promienna. Roller stymuluje skórę głęboko i aktywuje mikrokrążenie dzięki mikro-igłom umieszczonych naokoło głowicy. Działa w synergii z NCTF, sterylnym poli-rewitalizującym roztworem, kluczowym składnikiem używanym w medycynie estetycznej a także promuje jego dyfuzję w głąb komórek aby odtworzyć gęstszą i bardziej sprężystą tkankę skórną.Powrót do listy produktów  Pobierz opis w formacie PDF Pobierz