Produkty SOLGAR ®

Aminikwasy i proteiny Błonnik/Probiotyki Gold Specifics Koenzym Q

Aminokwasy i Proteiny

Zapotrzebowanie na białko przekłada się faktycznie na zapotrzebowanie na poszczególne aminokwasy. Aminokwasy dzielą się na "niezbędne" - muszą być dostarczane z pożywieniem i na "nie niezbędne" - organizm może je wytwarzać sam.


Błonnik / Probiotyki

Błonnik - pełni wiele niezbędnych i pożytecznych funkcji. Wraz 400 rodzajami szczepów bakterii rezydujących w naszych jelitach dba, aby poprawna praca układu pokarmowego utrzymywała organizm w zdrowiu.Gold specifics

Przełomowe formuły synergistycznych mieszanek witamin, minerałów, ziół i innych substancji odżywczych skierowanych do usprawnienia i naprawy konkretnych procesów w organizmie.Koenzym Q

Koenzym Q - to energia. Wysokowydajne paliwo, niezbędne do pracy elektrowni komórkowej zwanej mitochondrium. Każda komórka naszego ciała musi być odpowiednio zasilana.
 
Minerały NNKT Preparaty dla dzieci Suplementy specjalne

Minerały

Minerały są nieodłącznymi i niezbędnymi elementami w pożywieniu człowieka. Przez ich spożywanie budujemy: kości, zęby, mięśnie, komórki nerwowe i hormony.


NNKT 3, 6, 9

Organizm może wytwarzać wiele rodzajów tłuszczów na własne potrzeby. Jest jednak grupa kwasów tłuszczowych, których organizm nie potrafi wytwarzać i dodatkowo nie może bez nich prawidłowo funkcjonować.

Preparaty dla dzieci

Ze względu na specyficzne zapotrzebowanie dzieci na składniki odżywcze i ich fundamentalną rolę w rozwoju młodego organizmu warto wziąć pod uwagę doświadczenie specjalistów w tej dziedzinie.


Suplementy specjalne

W tej grupie znajdują się wyspecjalizowane suplementy, których receptury reprezentują najświeższe wyniki badań naukowych z zakresu wpływu żywienia na zdrowie.


 
Witaminy Zioła Solgar

Witaminy

Odpowiedni poziom witamin pozwala na prawidłowy przebieg wszystkich procesów metabolicznych. Witaminy w nieustającej synergistycznej pracy zarządzają naszym zdrowiem.


Zioła

Słoneczny ogród natury zaskakuje nas różnorodnością ziół. Od tysięcy lat stanowiły one podstawowe antidotum na brak zdrowia. Dziś nauka odkrywa tajemnice ich skuteczności.