Solgar Omega 3-6-9


Solgar

Dawkowanie: 3 kapsułki dziennie
Opakowanie: 60 kapsułek
Zapewnia kurację: 20 dni

Solgar

Solgar Omega 3-6-9

z ryb, siemienia lnianego i ogórecznika

Solgar


Kapsułki kwasów tłuszczowych Omega 3-6-9 zawierają oleje z ryb, siemienia lnianego i ogórecznika. Stanowią one kompleksowy zestaw kwasów tłuszczowych w produkcie, który uzupełnia dotychczasową gamę niezbędnych kwasów tłuszczowych.

Niezbędne kwasy tłuszczowe, takie jak te występujące w oleju rybim, lnianym i z ogórecznika, są potrzebne do wielu funkcji fizjologicznych, w tym do wytwarzania impulsów elektrycznych, które stymulują serce, transportu cholesterolu, wzmocnienia układu immunologicznego, dostarczania mózgowi i układowi nerwowemu składników strukturalnych, kontrolowania równowagi hormonalnej i zapewnienia odpowiedniej integralności błon komórkowych.

Niedawno przeprowadzone badania wykazały znaczenie równowagi kwasów tłuszczowych, współczynnika kwasów tłuszczowych Omega 6 do Omega 3. Kapsułki kwasów tłuszczowych Omega 3-6-9 firmy Solgar zawierają większą ilość kwasów tłuszczowych Omega 3 z ryb i siemienia lnianego. Uzupełniają je wysokiej jakości kwasy tłuszczowe Omega 6 z ogórecznika i siemienia lnianego oraz Omega 9 w postaci kwasu oleinowego, otrzymanego również z oleju z siemienia lnianego.

Kapsułki kwasów tłuszczowych Omega 3-6-9 dostarczają różnorodnych kwasów tłuszczowych z różnych źródeł, dzięki czemu jest to kompleksowy preparat kwasów tłuszczowych wspomagający wiele funkcji fizjologicznych. Jest on idealny dla osób pragnących wzbogacić dietę o zdrowe tłuszcze przy pomocy suplementu kwasów tłuszczowych wysokiej jakości. Zawiera najmniejszą możliwą ilość tzw. wolnych kwasów tłuszczowych, co jest wyznacznikiem świeżości (im większa zawartość wolnych kwasów tłuszczowych, tym większy stopień zjełczenia oleju).

Maksymalna zawartość tzw. Wolnych Kwasów Tłuszczowych w produkcie Solgara to 0,1% na koniec daty ważności.

Jest to zawartość nie osiągalna dla innych produktów nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Ważne: należy przyjmować 3 x dziennie przez 20 dni - odpowiednia kuracja.

Trzy (3) tabletki zawierają:
Olej rybi (z sardeli, makreli i sardynek) 1300 mg
Olej z siemienia lnianego 1300 mg
Olej z ogórecznika 1300 mg

Zawierają: -
Kwasy tłuszczowe Omega 3 -
Kwas alfa linolenowy 645 mg
Kwas eikozapentaenowy (EPA)3 435 mg
Kwas dokozaheksaenowy (DHA)3 300 mg
Kwasy tłuszczowe Omega 6 -
Kwas linolowy 570 mg
Kwas gamma linolenowy 285 mg
Kwasy tłuszczowe Omega 9 -
Kwas oleinowy 336 mg

Naturalne substancje pomocnicze
Otoczka kapsułki żelatyna, glicerol

Produkt nie zawiera: cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.

Pobierz opis w formacie PDF Pobierz