Solgar Luteina 20 mg


Solgar

Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie
Opakowanie: 60 kapsułek
Zapewnia kurację: 60 dni

Solgar

Solgar Luteina 20 mg

Solgar


Preparat zawiera naturalną roślinną luteinę pochodzącą z nagietka. Luteina FloraGlo jest to oryginalna opatentowana postać oczyszczonej luteiny w wolnej postaci, identyczna z luteiną występująca w zielonych warzywach liściastych. Powszechnie stosowane są estry luteiny występujące w owocach. Pod względem chemicznym estry różnią się od luteiny w wolnej postaci tym, że muszą być strawione przez enzymy, aby organizm mógł je spożytkować. Luteina FloraGLO cieszy się ogromnym zaufaniem naukowców na całym świecie i jest stosowana w badaniach klinicznych znacznie wcześniej, niż jakikolwiek inny rodzaj luteiny.

Tylko firma Solgar, jako jedyny producent na świecie, jest w stanie uzyskać i zaoferować produkt z luteiną FloraGLO o tak wysokiej (maksymalnej) aktywności biologicznej. Luteina FloraGLO jest stosowana w suplementach od 90 lat. Nie odnotowano żadnych zagrożeń dla bezpieczeństwa.

Charakterystyka terapeutyczna:
WSKAZANIA PODSTAWWE
- zdrowie skóry
- choroby oczu
- choroby układu krążenia i udary

Każda kapsułka zawiera:
Luteina (FloraGLO®) (zawiera zeaksantynę, 1 mg) 20 mg

Naturalne substancje pomocnicze
Otoczka kapsułki żelatyna, glicerol roślinny

Produkt nie zawiera: cukru, skrobi, drożdży, pszenicy ,soi, glutenu, produktów mlecznych jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.

Zalecana porcja dzienna Luteiny to 6-20 mg. Aby dostarczyć 6 mg luteiny do organizmu musielibyśmy zjeść cały talerz świeżego szpinaku. Luteina jest rozpuszczalna w tłuszczach, więc najlepiej spożywać ją podczas posiłku lub po posiłku. Należy wybierać preparaty zawierające naturalną, oczyszczoną luteinę, która jest identyczna z tą występującą w zielonych warzywach liściastych. Naturalna Luteina FloraGLO to luteina oczyszczona, w wolnej postaci i w związku z tym jest wchłaniania do organizmu w sposób bezpośredni, bez konieczności trawienia enzymatycznego, czyli bezstratnie.
Tania, powszechnie stosowana luteina enzymatyczna charakteryzuje się znacznie słabszą przyswajalnością. Szklane ciemne opakowanie preparatu z Luteiną gwarantuje jej świeżość i aktywność, gdyż jest ona bardzo wrażliwa na warunki zewnętrzne. Luteina oczyszczona FloraGLO jest bardzo bezpieczna (najczęściej używana w badaniach klinicznych), nie stwierdzono żadnych interakcji z przyjmowanymi lekami. Maksymalna porcja, której nie należy przekraczać to 140 mg/dobę.

Pobierz opis w formacie PDF Pobierz