Solgar Czynniki lipotropowe


Solgar

Dawkowanie: 3 tabletki dziennie
Opakowanie: 50 tabletek
Zapewnia kurację: 17 dni

Solgar

Solgar Czynniki lipotropowe

Solgar


NADMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ
WĄTROBA - WŁAŚCIWY ZWROT I KIERUNEK


Tropia - ostatni człon wyrazów złożonych mających znaczenie: zwrot, kierunek (od greckiego trope -"zwrot"). Czynniki Lipotropowe to preparat nakierowany na problem nadmiaru tkanki tłuszczowej w organizmie, zwracając się ku naprawie i poprawie funkcji odpowiedzialnych za spalanie tłuszczu w wątrobie. Wiele osób z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicy brzusznej ma stłuszczoną wątrobę. W dolegliwości tej wątroba nie spala tłuszczu, ale go gromadzi. Osoby ze stłuszczoną wątrobą nie są w stanie zeszczupleć, o ile wcześniej nie poprawią jej funkcjonowania za pomocą diety wspomagającej metabolizm wątroby i bogatej w czynniki lipotropowe. Bardzo ważna jest cierpliwość, ponieważ usuwanie nadmiaru tłuszczu zgromadzonego w wątrobie może potrwać od kilkunastu dni do nawet 12 miesięcy. Po pozbycie się tłuszczu z wątroby zrzucanie zbędnych kilogramów przyjdzie znacznie łatwiej.

Charakterystyka terapeutyczna:
WSKAZANIA PODSTAWOWE
odtłuszczanie wątroby
detoksykacja organizmu
kontrola masy ciała

WSKAZANIA DODATKOWE
działanie przeciwzapalne
działanie żółciotwórczo
działanie przeciwkamiczo
wspomaganie działania układu moczowego
wysiłek fizyczny

Trzy (3) tabletki zawierają:
Cholina (dwuwinian choliny) ((zawiera 410 mg elementarnej choliny)) 1000 mg
Inozytol (mio-Inozytol) 1000 mg
L-Metionina 1000 mg

Naturalne substancje pomocnicze
Substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropyloceluloza
Substancja przeciwzbrylająca: roślinny stearynian magnezu, dwutlenek krzemu
Guma celulozowa
Substancje glazurujące: hydroksypropylometyloceluloza, glicerol roślinny (z oleju z ziarna palmowego i oleju kokosowego)
Barwnik: dwutlenek tytanu

Produkt nie zawiera: cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy ,soi, glutenu, produktów mlecznych jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących i zapachowych

Po analizie własnej diety pod względem zawartości w niej czynników lipotropowych można zwiększyć udział produktów,które zawierają w swoim składzie czynniki lipotropowe. Można również suplementować dietę preparatami zawierającymi czynniki lipotropowe. Dzienna porcja, która oddziałuje fizjologicznie na organizm, to około 1000 mg metioniny,1000 mg inozytolu i około 400 mg choliny. O preparaty najlepiej pytać w Aptekach, gdzie farmaceuta pomoże i doradzi w wyborze i zastosowaniu. Preparaty najwyższej jakości są standaryzowane hipoalergicznie, nie zawierają sztucznych dodatków barwiących czy konserwujących. Do ich pakowania używa się butelek z ciemnego szkła farmaceutycznego.

Pobierz opis w formacie PDF Pobierz