Solgar Jelitowa flora bakteryjna Advanced 40+ Acidophilus


Solgar

Dawkowanie: 1 do 2 kapsułek dziennie
Opakowanie: 60 kapsułek
Zapewnia kurację: 30 do 60 dni

Solgar

Jelitowa flora bakteryjna Advanced 40+ Acidophilus

100% bez produktów mlecznych

Solgar


Preparat reprezentuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technolo­gii produkcji oraz biochemii suplementów probiotycznych.
Szczepy bakterii oferowane przez Solgara są żywe. Wszystkie szczepy wy­konywane są z pierwszego pasażu. Ich zdolność do przetrwania w kwaśnym środowisku żołądka wynosi ok. 2 godzin. Dlatego potrafią niespotykanie skutecznie odrodzić florę bakteryjną przewodu pokarmowego.
Szczepy bakterii stosowane przez firmę Solgar są odporne na wysoki poziom kwasowości żołądka, ale w celu uzyskania dodatkowej ochro­ny produktów z tej serii zastosowano kapsułkowanie w mikrokapsuł­ki z matrycy polisacharydowej, która zwiększa ich możliwości przeży­cia w układzie pokarmowym.
Kapsułka rozpuszcza się bardzo szybko, a żel polisacharydowy w kap­sułce tworzy matrycę ochronną wokół bakterii. Żel ten jest odporny na kwas żołądkowy i rozpuszcza się dopiero w mniej kwaśnym środowisku dwunastnicy, w której bakterie są uwalniane, aby spełniły swoją funk­cję w przewodzie pokarmowym.
Nowe szczepy testowano w kwaśnym środowisku podobnym do śro­dowiska panującego w żołądku i stwierdzono, że mogą one prze­trwać dwie godziny.
W odróżnieniu od zwykłych probiotyków mogą być więc przyjmowane podczas posiłku.

Jedna (1) kapsułka roślinna zawiera:
Sproszkowane bakterie Acidophilus i inne probiotyki (substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; maltodekstryna, kultury probiotyczne, substancje przeciwzbrylające: roślinny magnezu stearynian*, dwutlenek krzemu, alginian sodu)

Zawiera:
L. acidophilus, LA-5R 300 milionów mikroorganizmów
L. rhamnosus GG, LGGR 300 milionów mikroorganizmów
L. paracasei, L. CASEI 431R 300 milionów mikroorganizmów
B. lactis, BB-12R 300 milionów mikroorganizmów
S. thermophilus, TH-4T 300 milionów mikroorganizmów

Naturalne substancje pomocnicze
Otoczka kapsułki roślinnej (hydroksypropylometyloceluloza)

Produkt nie zawiera: cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapacho­wych lub barwiących. Odpowiedni dla wegetarian.

Pobierz opis w formacie PDF Pobierz