Solgar L-Lizyna 500 mg


Solgar

Dawkowanie: 1 do 2 kapsułek dziennie
Opakowanie: 50 kapsułek
Zapewnia kurację: 25 do 50 dni

Solgar

Solgar L-Lizyna 500 mg

W postaci wolnej

Solgar


Lizyna to aminokwas egzogenny i należy go pozyskiwać z pożywienia, ponieważ organizm człowieka nie potrafi go produkować. Jest ona bardzo ważnym składnikiem potrzebnym do wzrostu, naprawy tkanek i produkcji hormonów, enzymów i przeciwciał.
Jest potrzebna do prawidłowej budowy kości u dzieci. Pomaga wchłaniać wapń i utrzymuje prawidłową równowagę azotową u osób dorosłych. Lizyna uczestniczy w wytwarzaniu przeciwciał hormonów i enzymów oraz przyspiesza tworzenie kalogenu i regenerację tkanek. Jest wskazana dla osób po zabiegach chirurgicznych i urazach sportowych, ponieważ stymuluje budowę białek mięśniowych.
Organizm skutecznie wykorzystuje ten aminokwas do zwalczania opryszczki. Lizyna jest jednym z głównych składników łagodzących skutki ostrego zatrucia organizmu alkoholem.
Solgar oferuje naturalne aminokwasy pochodzenia roślinnego. Aminokwasy w preparacie Solgara występują w "postaci wolnej", co oznacza, że są lekkostrawne, wchłaniają się najskuteczniej i bezstratnie bezpośrednio do krwiobiegu bez konieczności ich trawienia.

1 (jedna) kapsułka zawiera:
L-Lizyna (w wolnej postaci, jako HCl) 500 mg

Dwie kapsułki zawierają:
L-Lizyna (w wolnej postaci, jako HCl) 1000 mg

Naturalne substancje pomocnicze:
Otoczka kapsułki roślinnej (hydroksypropylometyloceluloza)
Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna
Substancja przeciwzbrylająca: roślinny stearynian magnezu

Produkt nie zawiera: cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji aromatycznych, konserwujących lub barwiących. Odpowiedni dla wegan.

Pobierz opis w formacie PDF Pobierz