Solgar DHA dla dzieci


Solgar

Dawkowanie: 2 żelki dziennie
Opakowanie: 90 żelek
Zapewnia kurację: 45 dni

Solgar

Solgar DHA dla dzieci

Mądre Rybki

Solgar


Jedna żelka DHA dla dzieci zawiera 100 mg kwasu dokozaheksaenowego. Wspaniały, naturalny smak owocowy (bez posmaku ryb). Ultraczysty, ekstrahowany na zimno i wysoce stabilny kwas dokozaheksaenowy. Sło­dzony przyjaznym dla zębów i naturalnym ksylitolem. POLUBIĄ JE DZIECI I DOROŚLI!

Co to jest DHA? Kwas dokozaheksaenowy (DHA) jest kwasem tłusz­czowym Omega-3, który występuje w całym organizmie. Jest głównym tłuszczem strukturalnym w mózgu i oczach. Wiele badań potwierdza zna­czenie odpowiedniego spożycia DHA w diecie i jego szczególną przydat­ność dla dzieci.

Nie każdy DHA jest taki sam. Na rynku dostępnych jest wiele produktów DHA. Jednak różnią się one pod względem czystości, stabilności i jakości. Firma Solgar oferuje DHA tej samej niezrównanej jakości, jakiej oczekuje się od wszystkich naszych produktów od 1947 r.

DHA do żucia firmy Solgar jest. ultraczysty. Olej rybi stosowany w produktach firmy Solgar pochodzi z tuńczyków łowionych na czystych wodach Oceanu Indyjskiego, a dzięki stosowanemu sposobowi ekstrakcji eliminujemy wszelkie substancje zanieczyszczające. Jest poddawany łagodnemu procesowi oczyszczania, który zachowuje naturalną postać tego oleju.

Ekstrakcja na zimno. Olej firmy Solgar jest ekstrahowany w środowisku o kontrolowanej temperaturze, co zmniejsza ryzyko utlenienia oraz minimalizuje zapach i smak ryby.

Wysoka stabilność. Dzięki stosowanemu w firmie Solgar unikalnemu procesowi ekstrakcji olej jest bardzo stabilny i ma dokładnie bursztynowy kolor.

Kontrola jakości. Każda partia żelków jest poddawana rygorystycznym testom na zawartość substancji zanieczyszczających i metali ciężkich.

Owocowy smak. Żelki do żucia zawierają lekki i naturalny aromat owocowy. Ponadto dzięki wysokiej jakości oleju zapobiega się nieprzyjemnemu refluksowi. Dobre odżywianie nie musi być wcale nudne! Chodzi tylko o to, aby podać dzieciom pożywne jedzenie w wesoły i atrakcyjny sposób.

Dwie żelki zawierają:
Oczyszczony olej z tuńczyka BioPure DHA™ 1100 mg
zawiera olej z ryb Omega-3: -
DHA (kwas dokozaheksaenowy) 200 mg
EPA (kwas eikozapentaenowy) 48 mg

Naturalne substancje pomocnicze
Aromat: naturalne owoce
Otoczka Chewie-Gels™ żelatyna, glicerol roślinny
Substancja wypełniająca: ksylitol
Guma celulozowa
Mieszanka tokoferoli

Produkt nie zawiera: cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapacho­wych lub barwiących.

Pobierz opis w formacie PDF Pobierz