SkinCeuticals kosmeceutykiSkinceuticalsZAPOBIEGANIE

SkinCeuticals

OCHRONA

SkinCeuticals

KORYGOWANIE

SkinCeuticals

Najwyższa ochrona przed uszkodzeniami skóry wywołanymi czynnikami środowiskowymi

Nawet filtry o najszerszym spektrum działania mogą zablokować jedynie do 55% szkodliwych wolnych rodników, które powstają wskutek ekspozycji na słońce. Antyoksydanty SkinCeuticals zostały specjalnie opracowane i klinicznie przebadane, aby zapewnić najbardziej zaawansowaną ochronę przed fotostarzeniem się skóry. Stosowane razem, antyoksydanty i filtry przeciwsłoneczne SkinCeuticals zapewniają najwyższą możliwą ochronę, wspierając optymalną kondycję skóry i zapobiegając widocznym oznakom jej fotostarzenia.

Zobacz więcej

Skuteczna pielęgnacja
przeciwko fotostarzeniu


Filtry słoneczne SkinCeuticals zapewniają szerokie spektrum ochrony przeciw promieniom UVA/UVB. Dzięki specjalnej, bezbarwnej formule z tlenkiem cynku (Z-COTER) preparaty SkinCeuticals chronią skórę nie tylko przed poparzeniami słonecznymi, ale także przed całym spektrumszkodliwych promieni UV. W przeciwieństwie do białych, gęstych i kleistych preparatów z tlenkiem cynku starszej generacji, filtry słoneczne SkinCeuticals dają estetyczne i eleganckie wykończenie.


Zobacz więcej

Specjalne kuracje
dla konkretnych
problemów skóry

Preparaty korygujące SkinCeuticals łączą w sobie składniki wzmacniające, rozjaśniające i złuszczające, które regenerują skórę, przywracając jej zdrowszy i młodszy wygląd. Składniki aktywne i zaawansowane technologie wykorzystane w produktach SkinCeuticals korygują drobne linie, zmarszczki, przebarwienia, trądzik i inne problemy skórne.

Zobacz więcej