Obagi Sun Shield Matte Broad Spectrum SPF 50ObagiObagi Sun Shield Matte Broad Spectrum SPF 50 chroni przed poparzeniami słonecznymi, pomaga dbać o zdrowie skóry i zapewnia matowe wykończenie.


Obagi

 

Obagi Sun Shield Matte Broad Spectrum SPF 50

Sun Shield Matte Broad Spectrum SPF 50 jest to preparat przeznaczony do ochrony skóry przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym UVA i UVB.

Nie zawiera tłuszczy, kwasu p-aminobenzoesowego i zapachu, dzięki czemu może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Jest też całkowicie przezroczysty oraz zapewnia matowe i eleganckie wykończenie - idealne pod makijaż.

Zobacz więcejJeszcze nigdy ochrona przeciwsłoneczna nie była tak przyjemna

Sun Shield Matte SPF 50 zawiera filtry o szerokim spektrum działania przeciw promieniowaniu UVA/UVB. Preparat ma lekką konsystencję dającą długotrwały matujący efekt, który nie pozostawia filmu na skórze. Sun Shield Matte SPF 50 nawilża skórę i doskonale nadaje się pod makijaż. Bezzapachowy krem przeznaczony jest do każdego rodzaju cery, nawet szczególnie wrażliwej. Odpowiedni również dla osób uprawiających sport.

Sun Shield Matte Broad Spectrum SPF 50 chroni przed poparzeniami słonecznymi i pomaga dbać o zdrowie skóry dzięki unikalnemu połączeniu składników:
- ochronę fizyczną (nieorganiczną) zapewniają składniki takie jak barwniki mineralne, które odbijają promieniowanie UV, żeby nie docierało ono do skóry .
- ochronę chemiczną (organiczną) zapewniają substancje chemiczne absorbujące promieniowanie UV i rozpraszające je jako energię cieplną.

Jak stosować?

Stosuj filtry Obagi obficie - codziennie

Aby uzyskać maksymalną ochronę, kosmetyki z filtrem przeciwsłonecznym należy stosować codziennie, ponieważ promieniowanie UV dociera do skóry nawet w pochmurne dni i poprzez szyby. Kosmetyki przeciwsłoneczne Obagi zostały zaprojektowane tak, żeby można je było stosować z dowolnym produktem czy systemem Obagi. Wszystkie zostały opracowane i przebadane klinicznie.

- Stosuj codziennie rano
- Nakładaj na 15 minut przed wyjściem na słońce
- W przypadku silnej ekspozycji na działanie promienisłonecznych, np. w trakcie opalania, nakładaj preparat co najmniej co 2 godziny

Dodatkowe instrukcje i ostrzeżenia związane ze stosowaniem środka znajdują się na opakowaniu produktu.Yonelle Powrót do listy produktów