MEZO-ROLLER - Mezoterapia


MEZO-ROLLER - Mezoterapia

Nowa koncepcja pobudzania naturalnej syntezy kolagenu w skórze.

Tylko ok. 0,3% aktywnych składników dostarczanych z zewnątrz może przeniknąć do skóry przez warstwę naskórka, a często w związku z keratynizacją komórek nawet ten wynik nie jest osiągalny. Aby zwiększyć przenikanie opracowano MEZO-ROLLER, wykorzystujący dyski z igłami zainstalowane na rolce. Pozwala on uzyskać ok. 500.000 mikro-kanałów w przeciągu 5 minut. Według badań pozwala to zwiększyć przenikanie substancji aktywnych nawet o 100.000 razy w porównaniu z aplikacją bezpośrednio na skórę! Tworzy to niezwykle efektywny System Przeznaskórkowego Transportu Substancji Aktywnych. Stymulacja skóry za pomocą MEZO-ROLLER pozwala na odbudowę uszkodzeń w warstwie skóry właściwej oraz zwiększenie syntezy kolagenu. Pozwala to na znaczne spłycenie zmarszczek, poprawę jędrności i kolorytu skóry. Stymulacja skóry za pomocą MEZO-ROLLER daje porównywalne efekty do zabiegów laserowych, czy peelingów chemicznych, nie dając jednocześnie prawie żadnych skutków ubocznych. Zwiększa grubość skóry o ok. 8% co czyni ją skuteczną i innowacyjną terapią przeciwzmarszczkową.

Mechanizm działania:
Igły nakłuwają naskórek aż do skóry właściwej tworząc mikro-kanały. Zwiększa to diametralnie wnikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Kanały te są otwarte przez około godzinę. W tym czasie należy zaaplikować na skórę odżywczy mezokoktajl z wybranych substancji aktywnych.

Zalety MEZO-ROLLERA:
bio-med.pl minimalne ryzyko alergii;
bio-med.pl nie wywołuje swędzenia ani obrzęku;
bio-med.pl krótki czas gojenia - ok. 1 dzień;
bio-med.pl dla każdego typu cery;
bio-med.pl nie wywołuje wrażliwości skóry na światło;
bio-med.pl nie powoduje trwałych uszkodzeń skóry;
bio-med.pl daje bardzo dobre i trwałe efekty.

Porównanie mezoterapii z wykorzystaniem MEZO-ROLLER z innymi zabiegami:
Mezoterapia wykonywana za pomocą rollera może być alternatywą zabiegów laserowych dla pacjentów z przeciwwskazaniami do tego zabiegu lub poszukujących zabiegów mniej inwazyjnych.
bio-med.pl MEZO-ROLLER tworzy 500.000 kanalików w przeciągu 5 minut aż do warstwy skóry właściwej, co umożliwia głęboką penetrację składników aktywnych. Rezultat ten nie jest osiągalny przy zastosowaniu preparatów bezpośrednio na skórę;
bio-med.pl Zabieg ten jest wykonywany bez usuwania wierzchniej warstwy naskórka, co ma miejsce przy innych zabiegach, dzięki czemu proces gojenia się skóry następuje znacznie szybciej. W wyniku zabiegu zostaje również pobudzona naturalna synteza kolagenu w skórze.

Charakterystyka wybranych substancji aktywnych:
bio-med.pl Krzemionka organiczna.
bio-med.pl Wyciąg z karczocha zwyczajnego.
bio-med.pl Wyciąg z nostrzyka żółtego i rutyny
bio-med.pl Dekspantenol.
bio-med.pl Kwas hialuronowy
bio-med.pl Kofeina
bio-med.pl Minoksydyl
bio-med.pl Pirogronian sodu
bio-med.pl Oligoelementy
bio-med.pl Proteochondroityna
bio-med.pl L-karnityna
bio-med.pl TRIAC
bio-med.pl DNA - kwas dezoksyrybonukleinowy
bio-med.pl Retinol