Filorga zabiegi Skin Perfusion
SKIN PERFUSION TECHNIQUES - SKUTECZNE PROTOKOŁY

WSZYSTKIE PROTOKOŁY FILORGA ŁĄCZĄ DWIE LUB TRZY TECHNIKI MEDYCZNO-KOSMETYCZNE, DOBIERANE INDYWIDUALNIE DO POTRZEB - POD KĄTEM DANEGO PROBLEMU. PREPARATY SKIN PERFUSION SPEŁNIAJĄ WYMOGI KAŻDEGO RODZAJU SKÓRY. PROTOKOŁY WYKORZYSTUJĄ ODMŁADZAJĄCO-RELAKSUJĄCE FAZY MASAŻU. PROCEDURY POZWALAJĄ NA CHWILĘ ODPRĘŻENIA I RELAKSU, JEDNOCZEŚNIE ZAPEWNIAJĄC DOSKONAŁE REZULTATY WIDOCZNE ZARAZ PO ZABIEGU.

Filorga Piling

Filorga Piling

Filorga Krioterapia

Filorga Krioterapia

Filorga Luminoterapia

Filorga Luminoterapia

Piling medyczny: Glykopeel może być wykonywany w gabinetach kosmetycznych.

-Efekt "skóry dziecka"
-Wygładzenie skóry
-Rozjaśnienie kolorytu
-Redukcja niedoskonałości
-Pobudzenie syntezy kolagenu

Metoda wywodząca się z badań medycznych
- zimno mobilizuje i pobudza skórę

-Aktywuje głęboką penetrację substancji aktywnych w głąb skóry
-Natychmiast napina skórę
-Bio-stymuluje i zagęszcza skórę

Odmładzanie za pomocą Luminoterapii - LED

Głęboka stymulacja skóry W zależności od długości fali leczy utratę jędrności, redukuje zmarszczki, rozjaśnia plamy, łagodzi podrażnienia...ANTI-AGING PEEL - MEDYCZNA JAKOŚĆ W REGENERACJI SKÓRY

Glykopeel

Właściwości

Piling dermatologiczny - bezpieczny i skuteczny. Zabieg polega na aplikacji pilingu na bazie kwasu glikolowego. Szybko poprawia wygląd skóry, w sposób kontrolowany usuwa komórki zewnętrznych warstw naskórka. Pobudza odnowę komórkową.

Rezultaty

Skóra zyskuje zdecydowanie młodszy i świeży wygląd ("Baby skin" effect), jest rozświetlona, gładka i bardziej gęsta. Skutecznie redukuje zmarszczki, przeciwdziała utracie elastyczności, blasku, intensywnie wygładza. Glykopeel FILORGA Skin Perfusion = zabieg wykonywany przez specjalistów, daje natychmiastowe efekty ogólnej poprawy kondycji skóry i może być bezpiecznie stosowany również w gabinetach kosmetycznych.

ANTI-AGING KRIOTERAPIA

Cryolift

Właściwości

Metoda wywodzi się z badań medycznych, jej skuteczność dowiedziona naukowo. Aplikacja bezpośrednio na skórę stabilizowanego zimna (efekt Peltiera) Stabilizowane zimno wspomaga penetrację preparatów z linii Skin Perfusion w głąb skóry, których formuły opracowano tak, zapewnić synergię działania z biostymulującym działaniem niskiej temperatury.

Rezultaty

Spektakularne efekty - wygładza skórę, redukuje zmarszczki, dodaje blasku, zmniejsza oznaki zmęczenia. Gwałtowne obniżenie temperatury bezpośrednio po przyłożeniu głowicy do skóry powoduje oddziaływanie na poziomie wszystkich warstw skóry. Dochodzi do paradoksu naczynioruchowego. Aktywacja mikrokrążenia i stymulacja metabolizmu komórkowego.

ANTI-AGING TERAPIA ŚWIATŁEM - ODMŁADZANIE ZA POMOCĄ LED

LED

Właściwości

Technika ta jest coraz częściej stosowana w gabinetach lekarskich. Stymulacja skóry następuje poprzez oddziaływanie światła o określonej długości fali. Światło penetruje do mitochondrium co podnosi potencjał energetyczny komórek (tworzenie ATP). Odpowiednia długość fali jest dobierana pod kątem danego problemu. Np. światło czerwone pozwala na głęboką stymulację skóry właściwej.

Rezultaty

Skóra czerpie energię ze swojego wnętrza. Głębokie i długotrwałe pobudzenie skóry. Zabieg pobudza funkcje komórek:
- Zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny
- Dochodzi do zwiększenia liczby fibroblastów
- Włókna podporowe skóry ulegają reorganizacjiMASAŻ TWARZY

Masaż twarzy w protokole PRZECIWZMARSZCZKOWYM - PERFUSION składa się głównie z elementów masażu odmładzającego i przeciwzmarszczkowego.
- Technika Jacqueta stymuluje i poprawia napięcie skóry.
- Uciski w miejscu i ruchem okrężnym intensywne, drenujące.
- Przeciwzmarszczkowe "szczypnięcia" - obejmują : brodę, usta, bruzdy, kontur oka, kurze łapki, okolicę między brwiami i czoło.

Masaż twarzy w protokole UJĘDRNIAJĄCYM - PERFUSION jest podzielony na dwie części:
- Drenaż limfatyczny w dolnej części twarzy, przygotowuje twarz do czerpania korzyści z zasadniczych ruchów masażu twarzy.
- Masaż zasadniczy koncentruje się głównie na poprawie napięcia skóry (uciskanie, ruchy wachlarzowe, masaż owalu).

Masaż twarzy w protokole ROZŚWIETLAJĄCYM - PERFUSION obejmuje drenaż limfatyczny twarzy w celu przywrócenia skórze blasku. Drenaż limfatyczny poprawia owal twarzy i dotlenia skórę.

Protokół EXPERT TREATMENT na okolice oczu składa się z krioterapii z wykorzystaniem małej końcówki do głowicy. W celu uzyskania pełnej relaksacji zabieg zakończony jest masażem mięśnia czworobocznego

Zabieg na kontur ust EXPERT TREATMENT FOR LIPS, CONTOUR opiera się na technice krioterapii. W tym protokole stosujemy małą końcówkę do krioterapii. Następnym etapem jest masaż w okolicy ust i bruzd nosowo-wargowych, drenaż limfatyczny i masaż przeciwzmarszczkowy.