Dermaceutic Foamer 5


Dermaceutic


dermaceutic

Pojemność: 100 ml

Dermaceutic Foamer 5
Delikatna pianka oczyszczająca

Kwas glikolowy 5%, Enoxolon

Ekspert w delikatnym oczyszczaniu
Delikatnie usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka, oczyszczając skórę. Foamer 5 jest rekomendowana dla pacjentów o ciemniejszym fototypie lub do skóry wrażliwej z niedoskonałościami, nieregularną strukturą i matową cerą. Polecana do codziennego oczyszczania skóry.

EFEKTY
Przygotowuje skórę do stosowania produktów do codziennej pielęgnacji. Rozjaśnia skórę i zmniejsza widoczność porów poprzez jej wygładzenie i delikatny efekt peelingujący.

SKŁADNIKI AKTYWNE
Profesjonalna formuła o podwójnym działaniu. Kwas glikolowy usuwa zanieczyszczenia i penetruje warstwę lipidową skóry, podczas gdy Enoxolon wygładza jej powierzchnię i działa łagodząco.
5% Kwas Glikolowy
Jeden z najbardziej znanych alfa-hydroksykwasów o najmniejszej cząsteczce, który w bardzo łatwy sposób penetruje w głąb skóry. Ze względu na swoje działanie i niskie pH wywołuje złuszczanie skóry poprzez przecinanie połączeń pomiędzy komórkami naskórka.
Enoxolon
Znany ze swoich właściwości wygładzających i łagodzących skórę. Działa przeciwzapalnie. Pozyskiwany jest z korzeni lukrecji.

Bez parabenów i sztucznych substancji zapachowych.

 


Powrót do listy produktów